Integruota LED saulės šviesa

Integruota LED saulės šviesa

Integruota LED saulės šviesa GS-D115W Šis ​​prietaisas yra integruota konstrukcija su saulės baterijomis, baterija, šviesos diodų šviesos šaltiniu, lempos korpusu ir pažangiu valdikliu visame viename korpuse, plačiai naudojamas: Apsaugos ir saugos apšvietimas, kaimo vietovės apšvietimas, "Dock" žibintai Parko apšvietimas, stovėjimo aikštelės apšvietimas, ...

Informacija apie

Integruota LED saulės šviesa

GS-D115W

Šis prietaisas yra integruotas dizainas su saulės baterijomis, baterijomis, šviesos diodais, lempos kortele ir intelektualiu valdikliu visame viename korpuse. Jis yra plačiai naudojamas: Apsaugos ir saugos apšvietimas, kaimo vietovės apšvietimas, "Dock" žiburiai, Parko apšvietimas, stovėjimo aikštelės apšvietimas , Parkway apšvietimas, Walkway apšvietimas, gatvių apšvietimas, tranzito apšvietimas, lauko apšvietimas, kariuomenės ir civilinės saugos ir kt.

Perdangų tiesimas ir požeminių instaliacijų montavimas dažnai leidžia saulės gatvių apšvietimo sistemai ekonomiškai pagrįstą mažesnę sąnaudų parinktį, taip pat su saulės pagalba, šis apšvietimo įrenginys su NO elektros sąskaitą už 365 dienas.

Funkcijos:

Saulės kolektorius: 10V10Wp Poly silicis

LED šviesos šaltinis: 0.5W * 30vnt

Lempos medžiaga: aliuminio lydinys

"Floodlight" galia: 15W CREE LED lustas

Šviesos efektyvumas: 1650 liumenų

Akumuliatorius: 3,7V2000mAh * 3vnt LiFePO4

PIR jutiklis: taip

Apšvietimo režimas:

Žalia šviesa: nuo saulės iki aušros (PIR išjungta)

Mėlyna šviesa: visiškai ryškus, kai įjungiamas PIR, kito laiko šviesos režimas

Raudona šviesa: pilnas ryškumas, kai paleidžiamas PIR, kitokia laiko lemputė išsijungia


Tyrimo