Saulės fotoaparatas

Saulės fotoaparatas

Mūsų "Sunwebcam", belaidžio korinio kamerų sistema, maitina saulė ir reikalauja tik mobiliojo ryšio signalo, kuris veiktų savarankiškai bet kurioje pasaulio vietoje 24/7/365! "Sunwebcam", turintis vidinę bateriją, sukurta blogiausiems pavojams aplinkai, tuo pačiu užtikrinant greitą vaizdo įrašą ir ...

Informacija apie

Mūsų "Sunwebcam", belaidžio korinio kamerų sistema, maitina saulė ir reikalauja tik mobiliojo ryšio signalo, kuris veiktų savarankiškai bet kurioje pasaulio vietoje 24/7/365! "Sunwebcam", turintis vidinę bateriją, yra sukurta siekiant išvengti blogiausio pavojaus aplinkai, tuo pačiu užtikrinant greitą vaizdo įrašą ir vaizdus iš jūsų saugios vietinės vietos, netgi atsilaisvinus.

1.jpg

Ką gali padaryti "Sunwebcam"

"Sunwebcam" leidžia

24 valandų vaizdo įrašai

Fotografuokite įprastu laiku

Gaukite teksto ar el. Laiškų įspėjimus tuo atveju, kai yra žmogus ar transporto priemonė, kai atsarginės kopijos, kuriose saugomi visi jūsų vaizdo įrašai ir vaizdai, peržiūrimi mūsų debesies programinėje įrangoje.

Nuotolinis monitorius per kompiuterį ir mobiliąją programą

Nuotolinis fotoaparato valdymas naudojant kompiuterį arba mobiliuosius įrenginius

Kasdienis debesų paslaugų ryšys su korinio duomenų perdavimo ir debesų programine įranga, jūs tiesiog mokate, kai jums reikia naujų vaizdo įrašų ir vaizdų

5.jpg

Labai svarbu rinkti informaciją apie tyrimus aplinkos ir žemės ūkio sričių stebėjimui, tačiau tuo pačiu metu yra labai daug laiko, o kartais ir nenuosekliai dėl to, kad gali naudotis asmuo, atliekantis šiuos tyrimus. Efektyviausias informacijos apie aplinkosaugos ir žemės ūkio studijas rinkimo būdas yra 24 valandas per parą stebėti, tačiau tai yra labai brangūs uždaviniai svarstant darbuotojo laiką ir keliones.

7.jpg

"Sunwebcam" leidžia 100% belaidžio / saulės duomenų ir vaizdo rinkimo. "Debesis" paslauga suteikia "raktų" raktą, skirtą aplinkos inžinieriams ir mokslininkams sutelkti dėmesį į duomenis.

TRANSPORTAS IR KELIAI

"Sunwebcam" suteikia prieinamą eismo stebėseną bet kokio dydžio miestams, taupydama "

tipiniai sprendimai apima brangias svetainių planavimo ir inžinerijos, ryšių infrastruktūros, tranšėjos ir IT sąnaudas nuosavybės programinės įrangos sistemoms ir serveriams.

20.jpg

Dėl mažo dydžio ir lengvo sistemos svorio jie gali būti pritvirtinti prie esamos infrastruktūros, tokios kaip šviesos poliai, eismo poliai, tiltai, medžiai.

"Cloud Service" teikia pilną kamerų valdymą, nuorodas į viešojo peržiūros puslapius realaus laiko eismo sąlygoms.

30.jpg

STATYBA

50.jpg

Privalumai:

Darbuotojų vagystės prevencija

"Jobsite" būklė gyvas išvaizdą

Draudimo reikalavimo apsauga

Informuokite suinteresuotus asmenis

Sumažinkite kelionės išlaidas

Projekto rinkodara

Visual audito takas - sumažinti įsipareigojimus

Sumažinti projekto ginčus, valdyti subrangovus ir etapus

1.jpg

Nuotolinis elektros energijos tinklų stebėjimas ir saugumas yra toks pat svarbus kaip ir anksčiau. Nesvarbu, ar reikia stebėti įrangą, ar apsisaugoti nuo vagysčių ar klastojimo, stebint realiuoju laiku prijungtą stebėjimą, yra svarbu jūsų veiklai.

ELEKTROS ENERGIJOS GRID'IO SAUGUMAS

61.jpg

"Sunwebcam" ir "Debesis" tarnyba siūlo išsamią nuotolinę elektros pastotės ir kitų svarbių infrastruktūros sričių stebėsenos sprendimą. Turtingas funkcijų rinkinys teikia duomenų registravimą, įspėjimus ir signalizacijas bei vaizdų archyvą.

62.jpg

NAFTOS IR DUJŲ IR MININGAS

"Sunwebcam" yra belaidės stebėjimo kameros, skirtos atšiaurioms aplinkoms, su tvirtais visų oro sąlygų aptvarais, kurių slėgis yra uždarytas iki IP67. Tai visiškai savarankiškas, su trumpu kabeliu prie įtrauktų saulės baterijų.


Tyrimo