Saulės Paslėpta kamera WiFi

Saulės Paslėpta kamera WiFi

saulės energija varomas saugumo kamera Wireless apsaugos kameros bus apsaugoti jus tarp tradicinių laidinis signalizacija kaina frakcija. Kadangi nėra jokių laidų, tai labai paprasta perkelti kameros ir judesio detektoriai į bet kurią vietą tiek patalpose, tiek lauke. Kai kurie modeliai yra skirti...

Informacija apie

saulės energija varomas saugumo kamerų

图片3.png

Wireless apsaugos kameros bus apsaugoti jus tarp tradicinių laidinis signalizacija kaina frakcija. Kadangi nėra jokių laidų, tai labai paprasta perkelti kameros ir judesio detektoriai į bet kurią vietą tiek patalpose, tiek lauke. Kai kurie modeliai yra skirti atsistoti į bet kokiomis oro sąlygomis ir yra skirtas ekstremalioms temperatūroms; kiti turi būti įdedama viduje klimato sąlygoms atsparios kameros korpuse.
Didžioji dalykas, apiesunwebcam saulės wireless apsaugos kamerostiesiog todėl, kad jiems reikia ne už komunalinių paslaugų linijos arba galios ryšį. Jie bus naudojami bet kurioje vietoje be elektros ir interneto ryšį. Todėl, kad kameros yra belaidžio jų panaudojimas yra neribotas. Galite lengvai stebėti šeimos veikla, gyvūnų, statybų aikštelėse, parkavimo garažai, aplinkos pokyčių, universitetų ir mokyklų, privačiose valdose ir įmonėms.
Žinoma jie vis dar reikia būti prijungtas prie elektros energijos šaltinio tuo ilgą laiką. Paprastai tai tipo baterijos arba vidaus elektros energijos. Tačiau problema čia yra, kad baterijas reikia jums tapti pakeisti arba įtampa. Saulės elementų, prie fotoaparato vienetų nuolat įkrauti baterijas. Saulės technologijos labai pagerėjo per keletą metų ir efektyvumo ir net veiks panelių Debesuota Debesuota dienų. Judesio davikliai, kurie aktyvuoja su sąlyga, kad veikla yra užtikrinti kameros paleisti laiko ir duomenų saugojimo vietos jokiu būdu būti švaistomi.
Jei esate namo savininkas, naudodami savo saulės energija varomas saugumo kamerų sistemų užfiksuoti gali atsitinka, kai esate toli, sujungiant jas į bet kokį įrašymo įrenginį, galbūt skaitmeninis vaizdo įrašymo (DVR), VCR arba kompiuterio. Fotoaparato gali būti sukonfigūruoti automatiškai prisijungti prie savo kompiuterio ir suteikti jums tiesioginius pranešimus esant gaisro ar dujų nutekėjimas. Greičiau esate toli jūs galite rasti jūsų nuosavybės aplinką statuso kuo greičiau. Jis gali aptikti stiklo įsilaužimo kaip ir kiekvienas judėjimas savo namuose.
Įdiekite naujausią saulės energija varomas saugumo kamerų rinkiniai yra labai siekiant suprasti. Jie yra sukurtas, todėl jūs galėsite lengvai perkelti bet kokia kamera į naujausios vietos aplink savo turtą. Didelės galios siųstuvai gali būti reikalingi dideli ar plotai. Galite pridėti naujų fotoaparatų esamą sistemą nedelsiant nes nėra laidų spręsti. Solar panels, kad yra įtrauktos į apsaugos kamerų komplektai yra tinkamai dydžio vidinę bateriją reikės įkrauti per laiką. Taip pat yra Atsarginis maitinimo šaltinis, kai akumuliatorius išseks per naktį. Jei jūs nuspręsite padaryti naudoti savo saugumo kamerų, vargo nemokamai lauke arba atokiose vietose, tada šis saulės energija varomas judesio aptikimo kamera yra protingas pasirinkimas.

Funkcijos

1. didelio jautrumo andhigh SNR mikro megapikselių CMOS jutiklis

2.2.8mm-12mmProfessional HD megapikselių galia zoom objektyvas

3. palaiko mobilųjį telefoną nuotolinio peržiūrėti, suderinama su daugeliu išmaniųjų telefonų, veikiančių platforma

4. paramos gausiai tinklo protokolas: TCP/IP, HTTP, TCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, UPNP, RTSP ir t.t.

5. palaikyti FDD-LTE, TDD-LTE, WCDMA / HSPA +, TD-SCDMA, GSM/GPRS/EDGE

6. palaikyti 3G / 4G/Wi-Fi 802.11b/g/n belaidžio tinklo

7. palaiko ONVIF protokolas

8. remti signalizacijos nuotraukas siųsti el. paštu

9. paramos signalizacijos nuotraukas įkelti į FTP serverį

10. paramos laikmatis užfiksuoti nuotraukų įkelti į Micro SD kortelę ir FTP serveris

11. palaikymo Statinis IP, taip pat remti dinamiškas IP(DHCP)

12. paremti P2P prijungti ir leisti

13. paremti IE, "Google", "Firefox" naršyklę

14.built – žiniatinklio serveryje palengvinti vartotojui naudoti standartinę IE naršyklės pasiekti priekio realiuoju laiku naršymo ir nustatyti valdymo

15. remti judesio aptikimo signalizacija (galima nustatyti kelis regionus ir jautrumo) ir jutiklio signalas

16. palaikyti 10M / 100M tinklo prisitaikanti

17.built, Micro SD kortelės lizdas, Max 128G, laikmačio įrašymo


Tyrimo