DEBESIES PASLAUGOS
Mūsų programose mobiliesiems įrenginiams leidžiama prisijungti tiesiogiai prie mūsų debesų kompiuterijos paslaugos suteikia jums supaprastinti valdikliai kameros programinę įrangą ir funkcijas. Tiems žmonėms, kurie visada paleisti, mūsų mobiliųjų aplikacijų programinė įranga leidžia jums gauti informaciją. Rodyti, prisijungti ir valdyti savo mobiliojo ryšio kamerų sistemų nuo visų mobiliųjų įrenginių. Mūsų Populiariausia funkcija Mobilioji programėlė yra "Live žiūrėti" video ir vaizdus, kuri suteikia jums momentinio patvirtinimo priežiūros zonos.

 

Pasirinktinis ir OEM tirpalas

Mūsų RandD departamentas susideda iš komandos specialistų, kurie turi daugiau nei 15 metų patirtį programinės įrangos ir aparatūros developmentin priklauso nuo pramonės šakos ir gera suteikti individualizuotos ir OEM sprendimai apima:

● Kameros konfigūracija pritaikymas

√ Pasirinktinė konfigūracija

√ Pasirinktinių funkcijų

● Programos mobiliesiems pritaikymas

√ Užsakymą ir firminių vartotojo sąsajos

√ Paramą konkrečioje srityje programa

√ Duomenis "Analytics" ir įspėjimo funkcijas

●Cloud paslaugų teikėjams naudotis pritaikymas

OEM GAMYBOS FORMOS

Sunwebcam stovi už savo produktus. Tai taip pat elgiamės visų mūsų prekybos atstovų. Susisiekite su mumis žemiau.

 

 

KAIP TAI VEIKIA

图片3.png

● Kameros sistema apjungia HD kamera, baterija atsargine, saulės kroviklis, mobiliojo ryšio modemas (Wi-Fi modemas), vietinės saugyklos ir skaičiavimas į vieną integruotą kompaktiškas prietaisas, kuris yra prijungtas per nedidelis saulės baterijomis (komplekte) ir built-in baterija sistema suteikia toliau operacijos keletą dienų, net jei nėra saulės įėjimas.

● Kameros sistema perduoda mobiliojo ryšio arba Wi-Fi ryšį, kameros programinę įrangą ir nuotolinių išteklių paslaugos.

● Kameros sistema automatiškai įkelia surinkti laiko užfiksuoti arba pareikalavus vaizdų ir vaizdo įrašų srautus į fotoaparato programinė įranga peržiūrai.

● Vartotojų prisijungimas prie kameros programinę įrangą iš kompiuterio arba mobiliojo įrenginio kontroliuoti kameros arba peržiūrėti atvaizdus ir vaizdo įrašus.

● Mūsų Cloud Service yra Patalpinta Amazon Web Services (AWS), vedantį į debesijos kompiuterija ir labai skalowalnej, labai patikimas, pasaulyje hostingo paslaugas. Kamerų sistema yra pagrįsta Ši Skala tvirtu teikti saugios, patikimos saugyklos duomenų ir prieigą prie jūsų kameros.MOBILIOJI APLIKACIJA

Programos mobiliesiems yra grafinė vartotojo sąsaja programinė įranga konfigūruoti ir valdyti fotoaparato Sunwebcam. Pagrindinės funkcijos apima:

■ užsakomųjų vaizdo fiksavimo

■ Video transliacijos

■ Palaiko Sunwebcam kameros per mobiliojo ryšio arba Wi-Fi

■ kelių naudotojų vienalaikių vartotojų

■ Įvairiais lygiais prieigos kontrolės

■ Dalis ir eksporto paveikslus ir tinklalapius

■ Rodyti keliomis kameromis iš vienos sąskaitos

image003_副本.png