Patarimas apsaugos jūsų vaiko sauga namuose

- Nov 12, 2018 -

Patarimas apsaugos jūsų vaiko sauga namuose


  • Peržiūrėti pagrindinius saugos įgūdžių

Net jei jums būti tikri, kad jūsų vaikai žino pagrindinės namų saugos įgūdžių (pirmosios pagalbos, virtuvės saugos ir kt.), bent jau Peržiūrėti kur viskas yra ir ką jie turi žinoti, turi ką nors gauti skauda jums išvykus.


  • Užtikrinti kieme


Jei turite baseiną savo kieme, suformuoti tvora ir užrakinti vartai apsaugoti vaikus nuo kritimo ar skendimo. Jei naudojate pesticidų ar herbicidų, neleiskite savo vaikams eiti į atskirai ne trumpiau kaip keturiasdešimt aštuonias valandas po naudojimo kieme, kad jie nėra veikiami šių cheminių medžiagų.


  • Apsaugokite savo namus

Kiekvienas namas turėtų turėti dūmų detektorių kaip priešgaisrinės saugos priemonė. Imtis papildomų priemonių ir taip pat pridėti anglies monoksido detektoriai. Anglies monoksidas yra bekvapis, bespalvis dujas, kurios gali būti labai pavojingas, todėl verta papildomai apsaugai, kad šie detektoriai jūsų namuose.

Kitas paprastas gabalas technologija pridėti prie jūsų namų yra langų ir durų davikliai. Priklausomai nuo to, kaip jūs nuspręsite juos nustatyti, šių jutiklių padėtį gali sukelti tekstinį pranešimą arba pranešimą savo telefone, skleidžia mažai pyptelėjimas arba sprogimo garsiai signalas.

Taip pat apsvarstyti saugumo stebėjimo sistema. Tiesiog išleisti požymis jūsų kieme gali atgrasinti galimą įsibrovėlių, kai esate ne namuose, bet viską, bet yra parengti papildomus saugos, stebėjimo sistema, jūs galite įjungti ir išjungti tiesiai iš savo telefono. Pridėti apsaugos kameros ir sužinoti, kas vyksta jūsų namuose gyventi — bet kuriuo metu – telefone, tabletė, ar kompiuteris.

Į Gateseyra ir debesies paslaugas teikia iki galo tirpalas nuotolinio stebėjimo. Kai jūs paliekate namus, jūsų vaikaigali būti žiūrima išnuotolinės kameros valdymo programinę įrangą.

Dar daugiau lėšų apsaugoti vaikus namuose, apsilankykite mūsųPradžia saugumo, nusikalstamumo prevencijos ir saugos centro vaikams.