Kelias, kaip užkirsti kelią eismo spūstis

- Oct 26, 2018 -

Kaip užkirsti kelią eismo spūstis


Vis daugiau kelių transporto priemonių yra labiau linkę į eismo problemas. Mažiau tikėtina, kad eismo policija išsiunčia srautą į miestą. Koks yra geresnis būdas užkirsti kelią eismo spūstis?

"Gatesea" saulės energiją naudojanti saugumo kamera aprūpinta pažangiąja analizės platforma. Intelektinės analizės platforma, pagrįsta eismo vaizdo pagrindu, daugiausia skirta pagerinti esamų eismo policijos tarnybų stebėjimo išteklių funkcijas.

Be to, į ją įeina transporto priemonių srautas, vidutinis eilės ilgis, prisotinimas, užimtumo santykis, vidutinis automobilio greitis, atstumas tarp transporto priemonių galvų, juostos tankis, juostos keliamoji galia ir vidutinis transporto priemonės galvos tarpas tarp laiko; sistema gali diferencijuoti transporto priemonių tipus (įskaitant mažos transporto priemonės, vidutinio dydžio transporto priemones ir didelės apimties transporto priemones), transporto priemonių srautus suskirstyti pagal transporto priemonių tipus ir realizuoti dinamišką transporto priemonių srauto aptikimą.

Vienu žodžiu, "Gatesea" saulės energija varoma saugumo kamera gali padėti policijai sužinoti kelius. Tai yra geriausias būdas tai padaryti.