Saulės potvynių lempos pirkimo vadovas

- Oct 26, 2018 -

Saulės potvynių lempos pirkimo vadovas

微信图片_20181026162553

Atrodo, kad tai yra geriausias saulės šviesos šaltinis, yra daugybė veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti. Atrodo, kad nėra lengva rasti tinkamą, kuris gali patenkinti jūsų poreikius. Mes sukūrėme kai kuriuos svarstymus, kaip ieškoti saulės lauko žiburių.


1. Apšvietimo sritis:


Pirmas dalykas, kurį reikia apsvarstyti, yra tai, kur planuojate naudoti saulės šviesą, kad apšviestumėte. Plotas, kurį reikia apšviesti, lemia saulės spindulių žiburių tipus, kuriuos galite pasirinkti. Tai taip pat lemia ilgaamžiškumo ir ryškumo reikalavimus. Tiesą sakant, ten kai kuriems, kurie gali naudoti vieną, kad apšviesti jūsų priekines duris. Kai kuriuose potvynių žibintuose taip pat yra judesio jutiklis, kuris automatiškai gali įjungti šviesą, jei kas nors artėja prie priekinių durų. Priekinės durys yra tik nedidelė sritis, todėl pakanka mažo potvynio. Tačiau, jei jums reikia apšviesti didelę plotą aplink namą, didelė šviesa yra geras pasirinkimas. Po to, prieš atlikdami pirkimą, turite žinoti bendrą zonos, kurioje norite apšviesti, dydį.


2. Lempų tipai:


Rinkoje yra keletas tipų saulės spindulių žiburių, kuriuos galite pasirinkti, įskaitant saugumą, kraštovaizdį, "viską viename", judesio jutiklį ir išorinius saulės baterijų spindulių žibintus. Saulės energijos saugumo žiburiai yra plačiai naudojami ir yra populiariausi. Šiandien jie skiriasi nuo kitų tipų, juose yra judesio jutiklis, kuris gali įjungti žibintus, jei aptinkamas koks nors judesys. Kai kurie modeliai leidžia reguliuoti jautrumą, kuris gali pagerinti jo tikslumą ir ilgesnį laiką. Hibridinis dizainas yra prasmingas. Hibridinis dizainas yra prasmingas. Pavyzdžiui, jei oras yra blogas, akumuliatoriaus negalima pilnai įkrauti. Esant tokiai situacijai, galite naudoti laidinį kabelį "Maitinimas", kad įjungtumėte šviesą. Nepriklausomai nuo to, koks oras yra, gali dirbti hibridinis potvynių šviesa. Kitas tipas - tai potvynių šviesa su išoriniu saulės skydeliu. Atskiri saulės skydai gali būti dedami toli nuo potvynio šviesos. Pavyzdžiui, galite įdėti saulės skydelį ant stogo, kad per dieną galėtų gauti daugiau saulės, kad visiškai įkrautumėte baterijas.


3. Šviesos lygis:


Jūs pasirenkate potvynio šviesą, visų pirma todėl, kad ji yra pakankamai šviesi, o šviesos srautas gali sukelti tikrai didelę įtaką. Pavyzdžiui, jūsų pasirinkta potvynio lempa negali apimti visos vejos, todėl jums gali prireikti nusipirkti papildomą. Tai yra pinigų švaistymas. Lumenai naudojami šviesos ryškumui matuoti. Pvz., Žvakė gali pagaminti apie 12 liumenų šviesos. Paprastai 23 voltų lemputė gali pagaminti apie 1500 liumenų šviesos. Atkreipkite dėmesį į oksidų kiekį ir nusprendžia, ar jūsų pasirinkta šviesa gali apimti plotą, kurį planuojate apšviesti.


4. Patvarumas:


Taip pat labai svarbus saulės spindulių žiburių potencialas. Neperšlampami potvynių žiburiai, skirti išoriniam prijungimui, turi būti aukštesnės kokybės ir patvaresni nei kiti universalūs potvynių žiburiai. Jei jums reikia aukščiausios kokybės, tas, kurį pasirinksite, turėtų būti oro įrodymas, turi tvirtą šviesos ekraną ir metalinį korpusą. Aukščiausios kokybės žibintai gali atlaikyti bet kokią blogą oro būklę ir netgi gali būti naudojami šaltai žiemai. Tačiau, jei gyvenate toje vietoje, kurioje yra geras klimatas, jums nereikės nusipirkti brangios ir šiek tiek prieinamos saulės spindulių šviesos.


5. Dydis:


LED lemputės dažniausiai būna labai mažos, todėl užtvindant šviesą jie užima mažai vietos. Tačiau kai kurie žiburiai paprastai yra dideli dėl kitų didelių komponentų. Todėl jūs turite atsižvelgti į šį veiksnį, kai pasirinksite vieną. Ir jums reikia, kur reikia įdėti potvynio šviesą ir kiek vietos yra. Paprastai saulės spindulių žiburiai yra tokie maži kaip 5 × 5 colių arba 20 × 20 colių pločio. Ir saulės kolektoriai gali užimti daug vietos. Jei tai yra "viskas viename" vienetas, turite tai apsvarstyti. Jei saulės skydelis yra nuimamas, taip pat turite apsvarstyti, kur jį montuoti.