5 priežastys, kodėl reikia naudoti "Gatesea" LED saulės spindulių žibintus saugumui

- Oct 23, 2018 -

5 priežastys, kodėl reikia naudoti "Gatesea" LED saulės energijos uždegimo žibintus saugumuiSaulės energijos spindulių šviesos rezultatas


LED saulės spindulių lempos populiarėja, nes jie užtikrina apšvietimą tolimiausiose vietovėse, siekiant užtikrinti saugumą. "Gatesea" saulės spindulių žiburiai gali būti montuojami beveik visose vietose be paprasto energijos tiekimo. Toliau pateikiamos penkios priežastys, kodėl jas įgyvendinti.


1.Pateikite aiškų zonų matomumą iš tolo, kad pamatytumėte, kas juda į apylinkes ar aplink.

Tai galima pasiekti tuo, kad žiburiai veikia visą naktį arba naudojant judesio detektorių. Pasiūlymas užtikrina tokius pat saugumo lygius; tačiau leidžiama daug mažiau energijos suvartoti, nes žiburiai veikia tik tuomet, kai kažkas juda zonoje. Detektorius, žibintai ateina tam tikrą laikotarpį ir leidžia kažkam matomai matyti, kas nustato judesio detektorius. Jei 30 sekundžių nebeliks tolimesnio judesio, lieka 30 sekundžių šviesos ir grįš į "Dim" režimą


2. Išmeskite galimas paslėptas vietas pėstiesiems keliaujantiems maršrutams.

Saulės potvynių žiburiai gali užsidegti visą plotą ir pašalinti paslėptas vietas maršrutais, kuriuos pėstieji turi keliauti. Paprastai jų šviesos plitimas yra daug didesnis ir palieka daug mažiau vietos tamsoje. Tai gali suteikti papildomą saugumą ir saugumą pėstiesiems bet kurioje vietovėje, nesvarbu, ar jis vaikšto parku, stovi automobilių stovėjimo aikštelėje, ar nuleidžia vaikščiojimą.


3.Pagalba naudoti kitus saugos prietaisus, pvz., Fotoaparatus šioje srityje.

LED žibintai taip pat suteikia geresnį fotoaparatų apšvietimą, kad vizualiai sužinotumėte, kas tam tikru metu yra rajone. Saulės šviesos diodų uždegimo žiburiai gali veikti mažesnio fotoaparato naudojimo šviesos lygiu, o tada, kai judesys įjungiamas, kad padidintumėte fotoaparato matomumą ir atstumą, perjunkite į didelę lemputę. Tai užtikrintų, kad saugumas toje srityje būtų visiškai matomas tuo, kas vyksta konkrečioje vietoje tiksliu laiku. Jūs netgi galite sujungti saulės energiją naudojančius potvynių žibintus ir apsaugos kamerų sistemą į vieną.


4. rūpinkitės ir nurodykite, ar kas nors pažeis jūsų nuosavybę

Apsauga nuo nusikalstamumo yra didžiausias vaidmuo, kurį siūlo LED šviestuvas, o saulė leidžia veikti net ir tada, kai maitinimas išjungtas. Nusikalstamumai nėra žinomi dėl veiklos, kai jie gali būti lengvai sugauti, ir apšvietimas srityje gerų LED šviestuvai, kurie veikia neatsižvelgiant į tai, kas padės sunaikinti nusikalstamumą šioje srityje, taip pat lengvai suprantama, jei kažkas turėtų įvykti.


5. Padidinkite nakties pėsčiųjų eismą ir saugumą.

Papildomo saugumo ir saugumo užtikrinimas apšvietimo zonoje gali padidinti pėsčiųjų eismą ir padaryti žmones šiame rajone jaustis saugumu ir saugumu. Verslo savininkams tai yra naudinga du kartus; pirmiausia didinant klientų srautą ir antra, padidinant darbuotojų saugumą. Jei klientai mano, kad jūsų įstaiga aprūpino apšvietimą ir sukūrė saugią vietą apsilankyti, jie bus labiau linkę sugrįžti. Darbuotojams jis suteikia gerovės jausmą, kad darbdavys aprūpino reikiamą apšvietimą, kad užtikrintų jų saugumą ir užtikrintų, jog jų saugumas yra pagrindinis prioritetas. Be to, saulės potvynių šviesa idealiai tinka automobilių stovėjimo aikštelėms, eisenoms, gatvėms, bendruomenėms , veja, sodai, ūkiai ir kt.


Ar žinote, kokių kitų priežasčių turėtumėte naudoti LED saulės spindulių žibintus saugumui?

keistis ir diskutuoti !!