4G kameros paskatino plėtoti viešojo transporto stebėjimas

- May 12, 2017 -

Šiais laikais daugelis mūsų autobusų sistemos vis dar remiasi IP vaizdo stebėjimo, taip pat yra didelis mūsų visos žemės energingai plėtoti lauką. Daugelis viešojo transporto sistemų dabar naudoja naujausią IP vaizdo stebėjimo sistemos stebėti visą autobusą. Priežiūros sistema reikalauja daug IP stebėjimo kameros 4G. Tai kodėl 4G kameros gali vairuoti plėtoti viešojo transporto stebėjimo.

Pagal atitinkamą projekto darbuotojų, miesto stebėjimo sistema buvo pirmą kartą išrado iš privačios įmonės, kurios veikia viešojo transporto sistema. Jie iš pradžių sukurti tokią sistemą siekiant apsaugoti jų Sishourenyuan ne kai kurie nusikaltėliai ataka. Po to, tačiau pamažu virto stebėjimo mechanizmą. Yra tokia monitoringo sistema, nelegaliomis elementų daug, kainos, kad nusikaltimas buvo taip pat sumažintas.

1(001).jpg

2(001).jpg

Autobusų stebėjimo sistema dažnai būna sujungta su operacija ir planavimo sistemos. Todėl, jei autobusas susidūrė su eismo įvykio nebijo, jie gali reguliuoti išvykimo maršrutų laiko, galite kreiptis saugos centras greičiau. Jei yra šiek tiek problemų su savo keleiviais, galite taip pat susisiekite su valdymo patalpoje naudojant keletą telefono skambučius iš sistemos, todėl geriau apsaugoti keleivio asmeniniam saugumui

Mes paprastai turi keletą 4G kameros, įdiegta kiekvieną autobusą, tada informacija automobilyje gali būti geriau saugomi. Mes periodiškai galite perkelti saugomą informaciją į mūsų stebėsenos centrą, kai reikia. Tai, taip pat pagrindinių tinklo monitoringo, todėl manome, kad pagal 4G kameros impulsą. Mūsų autobusų stebėsena yra tikri, kad gausite geresnio vystymosi.