"Sunwebcam" saulės belaidžio saugumo kamera

- Mar 14, 2018 -

Apsaugos kameros nustatymo greitis priklauso nuo to, kokia saulės baterijų bevielio fotoaparato sistema norėtumėte, apie funkcijas, kurias jūs galvojate apie nuotolinį stebėjimą, naudodamas išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, ir, galų gale, įvairias saugumo vaizdo kameras, kurias norėtumėte nustatyti aplink savo biurą ar namuose.

1.jpg

"Sunwebcam 3G / 4G" saulės energija su fotoaparatu


Ar turėčiau nusipirkti "sunwebcam" saulės baterijų apsaugos kamerų sistemą?

Vietose, kurios yra daugiau nei 40 pėdų, jums reikės saulės baterijos saulės baterijų apsaugos kameros su reguliuojamu objektyvu arba nusistovėjusiais objektyvais. Galite matyti kiek įmanoma daugiau kaip ketvirtadalį mylių, priklausomai nuo to, kokį objektyvą naudojate, tačiau turėsite siauresnį vaizdą. Jūs netgi galite naudoti PTZ kamerą, kurią galite apvynioti ir priartinti prie konkrečios vietos. Įsitikinkite, kad tinkamai prijunkite vaizdo kameras su tinkamu objektyvu, norėdami gauti tam tikrą informaciją, pvz., Žymas ir vairuotojo veidus, kai automobiliai traukia daug. "Sunwebcam" saulės 4G kamera turi automatinį aptikimą ir naktinio matymo funkciją, ji atsiųs jums el. Laišką Kai kas nors pasirodys paveikslėlyje, jis jums atsiųs el. Laišką.


Analoginiai arba pagrindiniai HD elektroninės apsaugos fotoaparatai iš tiesų gali suteikti jums tokią pačią informaciją kaip ir IP vaizdo kameros, kurių ilgis imamas pagal pozicijos koncepciją. Jei bandysite uždaryti vartus ar takus, net naudojant mažos skiriamosios gebos elektroninę kamerą, jūs gausite puikių nuotraukų, jei vaizdo kamera bus pastatyta 15 pėdų nuo to, ką jūs pasiruojate dengti. Jei jums reikia eiti dar daugiau, kad nustatytumėte maždaug 40 pėdų, turėsite naudoti didesnę skystųjų kristalų saulės baterijų apsaugos kamerą. Jūs vis dar turėsite veido funkcijas, tatuiruotes ir kitą mažą informaciją.

2.jpg

"Sunwebcam 3G / 4G" saulės energija PTZ kamera


2 pagrindinės saugumo elektroninių fotoaparatų gairės yra pozicijos ir funkcijos. IP vaizdo kameros yra puikus, jei įsigyjate aukštesnės klasės dizainą, galite apsvarstyti daugiau vietos ir pamatyti daugiau informacijos iš diapazono, reikšmės, galite padengti daugiau vietos su mažiau vaizdo kamerų. Nepakankamas IP elektroninių fotoaparatų skaičius yra vienos elektroninės kameros ir tinklo pralaidumo sąnaudos. Geras IP kampas gali svyruoti nuo $ 150 iki $ 400, tuo tarpu didesnė galinė IP elektroninė kamera gali svyruoti nuo $ 500 iki $ 1200. IP kameros yra papildomos informacijos apie kiaules. Jei nenorite, kad jūsų vietovėje yra įprastas DSL ar aukštos kokybės internetas, būkite pasirengę atlaikyti vidutinio stiprumo žiniatinklio asociaciją. Bet mūsų saulės kameros saulės 4G kamera turi SIM kortelės vietą, leidžiančią kamerą signalizuoti kiekvieną kartą.Taigi galite nuolat gauti nuotraukas ir vaizdo įrašus savo telefone.

Skaitykite daugiau apie saulės kamerą "sunwebcam": http://www.gatesea.com .