"Sunwebcam 3G / 4G" saulės energija su fotoaparatu

- Mar 13, 2018 -

Saulės energija naudojama saugumo kamera yra dabar jau dabar. Visur atrodo, visada, atrodo, yra ne mažiau kaip viena nustebstanti vaizdo kamera, prižiūrinti vietą ir puikus veiksnys. saugumo elektroniniai fotoaparatai įrašo viską, kas vyksta, nuolat žiūri į vietą ir siūlo idealų įrodymą, jei kažkas vyksta jos požiūriu.

图片1.png 

"Sunwebcam 3G / 4G" saulės energija su fotoaparatu

 

Kadangi naujovių diegimo procesai vyksta saugumo kamerose, jie tampa labiau paplitę. Jie nėra paprasčiausiai aptiktos bankuose ir kitose įmonėse; net namus naudoja, naudojant uždarosios televizijos (vaizdo kameros) vaizdo kameras, tiekianti nuosavybės savininkų saugumą ir saugumą. Šis pranešimas padės jums gauti idealią " sunwebcam" tipo 3G / 4G saulės energiją naudojančią fotoaparatą jūsų namuose.

 

 

Geriausios elektroninių kamerų apsaugos vietos

Pavyzdžiui, "bullet design cams" naudoja korpusą, kuris atsparus atmosferos poveikiui ir gali matyti maždaug 35 pėdų ir turi 70 laipsnių matymo kampą, todėl tai yra geriausias kampas, kurį elektroninis fotoaparatas gali padaryti be iškraipymo. Infraraudonųjų spindulių kumšteliai gali matyti net tamsoje, efektyviai matant iki 25 pėdų, galbūt net ir šiek tiek šviesos. Dienos / nakties vaizdo kamera yra visiškai nauja kameros rūšis, naudojant papildomą subtilią vaizdo mikroschemą, kurią galima matyti silpnosios šviesos sąlygomis, netgi daug geriau nei infraraudonųjų spindulių kameros, tačiau stiklo egzistavimas gali turėti įtakos vaizdas C montuojamos vaizdo kameros gali būti keičiamos, ir, priklausomai nuo objektyvų, kuriuos ji naudoja, galima priartinti į konkrečią vietą. Galiausiai, kupoliniai elektroniniai fotoaparatai yra patvariausi, efektyvūs laikantis "WATERPROOF LEVEL IP65" poveikio.

 

Norint gauti optimalią apsaugą, jūs turite suprasti, kur įdėti savo saugumo elektroninius fotoaparatus, kartu su kuria saulės energiją naudojančia fotoaparato 3G / 4G kamera naudinga šiai vietai. Įvažiavimai yra puikus pavyzdys, ypač kai kamera gali gauti aukštos skyros vaizdus. Tai leidžia vaizdo kamerai įrašyti visų asmenų, vaikščiojančių veidus. Kita vertus, elektroniniai fotoaparatai, kurie gali matyti didelius kampus, naudingos vietose, kuriose vyksta daug veiklos, kartu su vietomis, kuriose yra brangus turtas.

 

Yra įvairių saugumo kamerų pasirinkimas. Keletas iš jų - kulkos dizainas, infraraudonųjų spindulių, dienos / nakties, "C" montavimo ir kupolo vaizdo kameros. Kiekviena iš jų turi savo atskiras funkcijas, atskiriančias jas viena nuo kitos, paliekant ją maždaug jūsų paties pasirinkimui.

 

 

Juodai balta ar spalva?

Spalvų raiška taip pat yra lemiamas jūsų saulės kameros 3G / 4G saulės energiją naudojančios kameros elementas. Juodos ir baltos skiriamosios gebos kameros yra daug veiksmingesnės, o vietose, kuriose yra mažai šviesos, jie gali daug geriau matyti. Kita vertus, spalvinės raiškos vaizdo kameros gali pasiūlyti išsamesnį vietos vaizdą, leidžiančią daug geriau nustatyti asmenis. Visų pirma tai susiję su biudžeto planu, tačiau tai verta galvoti apie tai.

图片2.png 

"Sunwebcam 3G / 4G" saulės energija su fotoaparatu

Belaidis ar kietasis laidas?

Abu vaizdo apsauginių kamerų tipai atlieka darbą, kad galėtumėte stebėti tiesiog puikiai, tačiau tai taip pat yra kažkas apsvarstyti. Turėkite omenyje, kad belaidės kameros yra labiau perkamos, nepastebimos ir paprastesnės, o laidinėse elektroninėse kamerose yra daugiau fiksuotų, idealiai tinka vietos nustatymui vietose, kuriose reikia nuolat stebėti.

Kiti dalykai, apie kuriuos reikia galvoti

 

Ieškodama saulės kameros 3G / 4G saulės energiją naudojančios kameros, esančios www.gatesea.com, turėkite omenyje daugybę funkcijų, kurias jūsų kamera gali naudoti taip pat, kaip garso gaudymas, naktinis vaizduoklis ir nejudančių vaizdų fotografavimas. Taip pat galite nustatyti savo TELEVISION, kad gautumėte elektroninių fotoaparatų sklaidą, ir pasinaudokite judesių rinkimo inovacijomis, kad galėtumėte greitai pakeisti savo TELEVISION kanalą prie elektroninės kameros, arba jei TELEVISION tikrai nėra naudojamas, nustatykite VCR tiesiai į filmuotą medžiagą kai rastas judesys. Tai taip pat įmanoma naudojant interneto ryšį, leidžiantį peržiūrėti vaizdo įrašų kanalą iš jūsų kompiuterinės sistemos arba galbūt išsiųsti jums el. Laišką, kuriame pranešama apie bet kokią vaizdo įraše užfiksuotą veiklą.

 

Jūs netgi galite išprovokuoti teisės pažeidėjus su klastingai stebimomis vaizdo kameromis. Tai ekonomiškas būdas siaubingiems asmenims bandyti ką nors jūsų namuose, todėl susidaro įspūdis, kad jūsų namuose yra stebėjimo sistema. Žinoma, tai tik jei galite sumokėti už realią saulės energiją naudojančios kameros 3G / 4G saulės kamerą.