图片6.jpg


KAS MES ESAME
"Sunwebcam" yra "GATESEA TECHNOLOGY" prekės ženklo apsaugos kamera, daugiausia dėmesio skiriant didelės talpos 3G / 4G / WIFI IP kameros tyrimui ir plėtrai. & saulės energija varomų belaidžių lauko saugumo fotoaparatų pasaulyje. "Sunwebcam" buvo sukurta ir patentuota mažos galios, belaidžio aparatinės įrangos ir debesų programinė įranga, kuri leidžia visiškai išnaudoti saulės energiją naudojančias sistemas, kurios sudaro pusę alternatyvių kainų ir yra daug lengviau įdiegti ir valdyti. Mes parduodame savo gaminius statyboje, saugykloje, pramoninėje automatizavimo, naftos ir dujų, žemės ūkio, teisėsaugos ir aplinkos monitoringo srityse.


Mūsų gamykla

"GateSea Tech" bendradarbiavo su keliais dideliais universitetais, kuriuose dirba talentai, sėkmingai paversta naujausia saulės fotoelektros ir belaidžio vaizdo kamerų technologija į produktų pranašumus, 8 "magistrantai" ir 25 bakalaurų profesionalūs ekspertai dirba "GateSea Tech" mokslinių tyrimų ir plėtros komandai, daugiau nei 8% įmonių pajamų buvo investuota į šią kiekvienais metais "GateSea Tech" sukūrė 20 patentų paraiškų naujiems išradimams tik 2015 metais.


1(001).jpg7(001).jpg


2(001).jpg3(001).jpg


4(001).jpg5(001).jpg


6(001).jpg8(001).jpg


9(001).jpg10(001).jpg


Komanda ir projektai

Prisijunk prie projektų:

Bazinių stočių stebėsenos projektas - Kinijos mobiliojo ryšio bendravimas

Žemės ūkio monitoringo projektas - Kinijos mokslų akademija

Žemės ūkio monitoringo projektas - Pekino Normalus universitetas

Statybos monitoringo projektas - birželis hua nekilnojamojo turto

Statybos stebėjimo projektas (OEM kamera ir platforma) - žinoma saugumo sprendimų įmonė

Aplinkos monitoringo projektas - viena saugumo sprendimų įmonė


Mūsų gaminys

KĄ MES SIŪLOME
Saulės energija varomi belaidžiai lauko kameros
"Sunwebcam" parduoda ir palaiko didelės raiškos 3G / 4G / WIFI IP kamerą su įvairios paskirties saulės energijos galimybėmis.
Pasirinktiniai ir OEM sprendimai
Mums būtų malonu aptarti pasirinktines programas ir konfigūracijas, kad jūsų projektas būtų sėkmingas.


Produkto taikymas

Mes parduodame savo gaminius statyboje, saugykloje, pramoninėje automatizavimo, naftos ir dujų, žemės ūkio, teisėsaugos ir aplinkos monitoringo srityse.


Mūsų sertifikatas

Visi gaminiai praėjo Kinijos privalomojo sertifikavimo (CCC) taisykles, kai kurie produktai buvo sertifikuoti pagal CE, UL ir FCC taisykles.

Produkto patentas, įskaitant vandenilio drėgmę IP67, išradimo patentas (baterija), produkto (dizaino) modelis.


Gamybos įranga

Su pažangiausiomis Vokietijos markėmis fotovoltinės saulės plokščių laminavimo mašina, saulės elementų lazerio pjovimo mašina, didelio tikslumo lustų rūšiavimo mašina, "Siemens" plačiajuosčio pulsavimo senėjimo linija, bendrovės metinis pajėgumas pasiekė maksimalų našumą 1,7 milijono fotoelementų modulį ir 5 000 fotoaparatų.


Gamybos rinka

Įkvėpkite naują viziją

Turėtumėte pastebėti, kad visose mūsų projektų vietose pasirodė neaustinių medžiagų maišelis, išspausdintas "profesionalios saulės kameros ir sprendimų manufaktūra", po to "GateSea Tech" inžinieriai visoje Kinijoje, net į užsienio statybvietes ...... Po laikinosios sustojimo kiekvienoje vietoje mes palikome puikios saulės kameros, tada paruoškite kitą vietą. Tai įprasta, kaip ir mes, bet jūs galite pajusti savo paprastą laimę, nuolatinį atsakomybės prisiėmimą, sužinosite daugybę puikių savybių, kai žinote daugiau apie mus, mes visada einame į aplinką tausojančią pasaulį ir esame tikrai dėkingas už jūsų kompanioną.


Mūsų paslauga

Mūsų R & D departamentas susideda iš specialistų, turinčių daugiau nei 15 metų patirties programinės ir techninės įrangos kūrimo srityje, komanda skiria įvairias pramonės šakas, o taip pat teikia individualius ir OĮG sprendimus:

· Vaizdo kameros konfigūravimas

· Individualizuota konfigūracija

· Individualios funkcijos

· Mobiliųjų programų pritaikymas

Individualios ir firminės vartotojo sąsajos

Parama konkrečiai sričiai pritaikyti

Data analizės ir įspėjimo funkcijos

· "Cloud" paslaugų teikėjai pasiekia pritaikymą

图片7.png
KAS MES ESAME
Mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros departamentą sudaro specialistų komanda, turinti daugiau kaip 15 metų patirties programinės ir aparatinės įrangos kūrimo saugumo kamerų sektoriuje, siekdama teikti naujausius naujoviškus produktus ir technologijas konkurencingomis kainomis.
图片8.png
STRONG TECHNINĖ KOMANDA
Mes teikiame tvirtą techninę pagalbą pagal užsakymą ir OEM sprendimus, specialius statybos, naftos ir dujų, žemės ūkio ir aplinkos monitoringo projektus.
图片9.png

PATENTUOTOS TECHNOLOGIJOS
Sumažėja fotoaparatų energijos sunaudojimas ir protingas saulės baterijų įkrovimas. Dėl to saulės energija buvo patikima, našta ir daug mažesnė nei dabartinės gamybos sistemos.
图片10.png
PRIEINAMA KAINA
"Sunwebcam" profesionalūs svetainių kameros - tai pusė alternatyvų. Rimtai, žr. Palyginimą čia.


KODĖL RINKTIS MUS?

"Sunwebcam" yra nauja svetainių kamerų veislė. Yra 3 priežastys, dėl kurių reikėtų apsvarstyti "Sunwebcam":
· Patentuotos technologijos - pranašumai fotoaparatų energijos sunaudojimui mažinti ir protingai įkrauti saulės baterijas. Dėl to saulės energija buvo patikima, našta ir daug mažesnė nei dabartinės gamybos sistemos.

· Sertifikatai - IP67 vandeniui atsparios vertės patentas išradimo (akumuliatoriaus) modeliui gaminio dizainui.

· Tvirta techninė komanda - teikia tvirtą techninę paramą užsakomiesiems ir OEM sprendimams, specialiems statybos, naftos ir dujų, žemės ūkio, elektros energijos tinklų saugumo ir aplinkos monitoringo projektams.

· Įperkamos kainos - "Sunwebcam" profesionalūs svetainių kameros - tai pusė alternatyvų. Rimtai, žr. Palyginimą čia.


Šiuo metu ieškome naujų kanalų partnerių ir laukiame galimybės išgirsti iš bendrovių, kurios norėtų perparduoti mūsų produktus į savo kanalus. Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@sunwebcam.com arba paskambinę telefonu +86 76087808162, kad gautumėte daugiau kainų ar techninės informacijos.